مسکن مهر پردیس    تاریخ خبر 95/4/31

phaz11.jpg
 
مسکن مهر پردیس این روزها و با آزاد شدن خرید و فروش آن برای عده ای جذاب شده است. اما برای خرید یک واحد ازاین پروژه باید به نکاتی توجه کرد که در زیر به آن ها اشاره شده است.
من چون در مورد فاز 11 اطلاعات دارم در مورد این فاز توضیح میدهم.
 1. فاز 11 دارای 5 زون مختلف است که زونهای 1و4و5 بعنوان زونهای بهتر معرفی شده است و طرفداربیشتری دارد. علت آن هم این است که این زونها در بلندی قرار دارند.
   
 2. این برجها به برجهای 14 طبقه معروف شده اند اما با احتساب همکف این برجها 15 طبقه هستند پس دقت کنید وقتی کسی میگوید مثلا طبقه ی سوم منظور با احتساب همکف است یا نه. اگر در قرارداد طبقه سوم ذکر شده باشد در واقع طبقه چهارم دیداری است.
   
 3. واحدهای جنوبی به خاطر آفتاب گیر بودن بهتر است.
 4. از داخل واحدهای شرقی اسانسور عبور میکند.
 5.  نقشه ی همه ی واحد ها مثل هم است.
  naghshe.jpg
   
 6. با انکه در برجها معمولا طبقات بالا بهتر است اما احتمال خراب شدن اسانسوررا نیز بهتر است در نظر گرفت همچنین  طبقه 14 به نظر من چندان مناسب نیست به خاطر گرما وسرما و صدای احتمالی موتور اسانسور که در پشت بام قرار میگیرد.
   
 7. هنگام خرید حتما به شرکت عمران پردیس مراجعه کنید و از اصل بودن قرارداد و اینکه واحدی که شما قصد خرید دارید به چند واسطه فروخته شده است  اطمینان حاصل کنید. ممکن است فروشنده نفر اول نباشد و شما بعدا به حضور نفر اول احتیاج پیدا کنید.
   
 8. اگر در بنگاه معامله میکنید حتما قرارداد بنگاه و کد رهگیری را بخواهید چون شما به همین دلیل پول به بنگاه پرداخت میکنید. معمولا بنگاه دارها حاضر به دادن کدرهگیری نیستند.
   
 9. حتما با فروشنده رودررو صحبت کنید و بفهمید ملکش را به چه قیمتی می خواهد بفروشد. چون احتمالا بنگاه دار محترم ملک را به قیمتی بالاتر از قیمت فروشنده به شما می فروشد به این ترتیب  چند میلیون در جیب مبارک می گذارد.
   
 10. مهم : واریزی اکثر واحدها در فاز 11 مبلغ 25 میلیون است که با سود آن حدود 26 میلیون می شود. این مورد را در شرکت عمران پردیس چک کنید بخصوص اگر فروشنده موجودی را مبلغ بیشتری عنوان میکند.
  در اکثر واحدها مبلغ واریزی در صورتحساب بانک بیشتر از مبلغ فوق است در حالی که موجودی واقعی کمتر از صورتحساب بانک است دلیل آنهم این است که در صورتحسابها تراکنش صوری وجود دارد. مثلا ممکن است مبلغی توسط شرکت عمران از حساب برداشته شده باشد و دوباره به حساب بازگردانده شده باشد. این مبلغ در جمع تراکنشها وجود دارد ولی در عمل چنین پولی در حساب موجود نیست.


  fish.jpg

  همینطور که می بینید مبلغی حدود 900 هزار تومان از حساب ؛ توسط شرکت عمرا ن برداشت شده است و دوباره به حساب واریز شده در نتیجه مبلغ 900 هزار در جمع تراکنش های که از بانک گرفته می شود حساب شده است ولی زمانی که شما میخواهید موجودی خود در شرکت عمران افزایش دهید این مبلغ از کل حساب کم میشود.
 11. حتما از فروشند مبلغی حدود 100 میلیون سفته بگیرید تا اگردر آینده به حضور او نیاز بود، دچار مشکل نشوید.
   
 12. برای اینکه قراردادی که شما خریداری میکنید در شرکت عمران به نام شما ثبت شود باید موجودی حساب مبلغ 33 میلیون تومان باشد. اینکار فقط یکبار انجام می شود و اگر قصد فروش واحد در آینده نزدیک را دارید، بهتر است، آنرا در شرکت عمران به نام خود نکنید.
   
 13. برای خرید یک واحد از فاز 11 ، دو حالت وجود دارد ، خرید قرارداد یا خرید امتیاز.
  خرید امتیاز یک واحد به این معنی است که شما یک واحدی را که هنوز موقعیت آن تعیین نشده است و امکان ثبت در شرکت عمران را ندارد خریداری میکنید که چندان توصیه نمی شود. 
  اما وقتی یک قرارداد خریداری میکنید به این معنی است که موقعیت واحد تعیین شده است و امکان به نام شدن در شرکت عمران وجود دارد.

   
 14. صحبتهای زیادی در مورد تاریخ تحویل این واحد ها می شود در آخرین آنها در تاریخ 95/4/28 عنوان شد که حدود 4 هزار از این واحدها در فاز 11 به متقاضیان تحویل داده شده است. با این وجود نظر شخصی من این است که این فاز، برای اینکه تبدیل به یک مکان شهری شود، زمانی حدود دو سال لازم دارد یعنی تا اوایل سال 97

  pardisOutdoor.jpg

   
 15. مبلغ 30 میلیون وام از طرف بانک مسکن برای این واحدها در نظر گرفته شده است که سود آن 4 درصد گفته شده، اما در آخرین اخبار عنوان شده است که بانک مسکن حاضر به پرداخت وام با این سود نیست و دولت تصمیم گرفته است سود را به 14 درصد افزایش دهد و 7 درصد را خود دولت پرداخت کند و 7 درصد را نیز متقاضی .
  برای این مبلغ ماهیانه باید حدود 300 هزار تومان قسط پرداخت شود.
اعلام شده است که تمام واحدها دارای آیفون تصویری، پکیج، کف سرامیک، در ضد سرقت، بالکن، یک متر کابینت، شوفاژ، کولر و دارای پارکینگ در فضای باز هستند. این واحدها نقاشی شده تحویل داده می شوند.
 
 
pardicIndor2.jpg pardicIndor4.jpg naghshfhaz11.jpg
 
کلمات کلیدی

نظرات

m   
1395/4/31
عالی بود با تشکر فراوان از شما.ممنون بابت اطلاع رسانی
پاسخ admin
خواهش میکنم ، امیدوارم مفید بوده باشد.

بهروز   
1395/10/23
سلام با تشکر از توضیحات کامل شما، لطفا اگر مطلع هستید قیمت واقعی و کونی واحد ها را هم بفرمایید باز هم ممنون
پاسخ admin
با سپاس از ارسال نظر
قیمت واحد ها متفاوت است واحد های که تحویل نشده از 35 میلیون تا 50 میلیون است البته با واریزی 26 میلیون. واحدهای که تحویل شده است حدود 70 میلیون است که قاعدتا 40 میلیون توسط صاحب ملک واریز شده است. 
آخرین خبر اختصاص 10 میلیون وام به این پروژه است که تا جایی که من متوجه شده ام با در نظر گرفتن این وام واریزی نهایی صاحب ملک 30 میلیون می شود. 
 این وام به کسانی تعلق می گیرد که هنوز دفترچه قسط دریافت نکرده اند. 
برای خرید میتوانید به برنامه اندرویدی دیوار مراجعه کنید.

افشین   
1396/6/28
با سلام وختسه نباشید "برای اینکه قراردادی که شما خریداری میکنید در شرکت عمران به نام شما ثبت شود باید موجودی حساب مبلغ 33 میلیون تومان باشد. اینکار فقط یکبار انجام می شود و اگر قصد فروش واحد در آینده نزدیک را دارید، بهتر است، آنرا در شرکت عمران به نام خود نکنید." منظورتون از این بند چیه؟اگر به نام خودمون نکنیم باید چی کار کنیم پس؟
پاسخ admin
بعضی از افراد که غالبا به خاطر سود مسکن مهر خریداری میکنند آنرا در بنگاه و محضر به نام خود میکنند اما در شرکت عمران ثبت نمی کنند تا بتوانند مثلا یک ماه بعد با سود بیشتر بفروشند. اگر شما قصد فروش ندارید در شرکت عمران به نام خود ثبت کنید.

م.افلاکی   
1396/9/18
باسلام و خسته نباشید نقشه یا عکس از ئاحد های فاز 5 در دست هست ؟ ممنون از تون
پاسخ admin
من فقط در مورد فاز یازده اطلاعات دارم