مسکن مهر پردیس    تاریخ خبر 95/4/31

phaz11.jpg
 
مسکن مهر پردیس این روزها و با آزاد شدن خرید و فروش آن برای عده ای جذاب شده است. اما برای خرید یک واحد ازاین پروژه باید به نکاتی توجه کرد که در زیر به آن ها اشاره شده است.
من چون در مورد فاز 11 اطلاعات دارم در مورد این فاز توضیح میدهم.
 1. فاز 11 دارای 5 زون مختلف است که زونهای 1و4و5 بعنوان زونهای بهتر معرفی شده است و طرفداربیشتری دارد. علت آن هم این است که این زونها در بلندی قرار دارند.
   
 2. این برجها به برجهای 14 طبقه معروف شده اند اما با احتساب همکف این برجها 15 طبقه هستند پس دقت کنید وقتی کسی میگوید مثلا طبقه ی سوم منظور با احتساب همکف است یا نه. اگر در قرارداد طبقه سوم ذکر شده باشد در واقع طبقه چهارم دیداری است.
   
 3. واحدهای جنوبی به خاطر آفتاب گیر بودن بهتر است.
 4. از داخل واحدهای شرقی اسانسور عبور میکند.
 5.  نقشه ی همه ی واحد ها مثل هم است.
  naghshe.jpg
   
 6. با انکه در برجها معمولا طبقات بالا بهتر است اما احتمال خراب شدن اسانسوررا نیز بهتر است در نظر گرفت همچنین  طبقه 14 به نظر من چندان مناسب نیست به خاطر گرما وسرما و صدای احتمالی موتور اسانسور که در پشت بام قرار میگیرد.
   
 7. هنگام خرید حتما به شرکت عمران پردیس مراجعه کنید و از اصل بودن قرارداد و اینکه واحدی که شما قصد خرید دارید به چند واسطه فروخته شده است  اطمینان حاصل کنید. ممکن است فروشنده نفر اول نباشد و شما بعدا به حضور نفر اول احتیاج پیدا کنید.
   
 8. اگر در بنگاه معامله میکنید حتما قرارداد بنگاه و کد رهگیری را بخواهید چون شما به همین دلیل پول به بنگاه پرداخت میکنید. معمولا بنگاه دارها حاضر به دادن کدرهگیری نیستند.
   
 9. حتما با فروشنده رودررو صحبت کنید و بفهمید ملکش را به چه قیمتی می خواهد بفروشد. چون احتمالا بنگاه دار محترم ملک را به قیمتی بالاتر از قیمت فروشنده به شما می فروشد به این ترتیب  چند میلیون در جیب مبارک می گذارد.
   
 10. مهم : واریزی اکثر واحدها در فاز 11 مبلغ 25 میلیون است که با سود آن حدود 26 میلیون می شود. این مورد را در شرکت عمران پردیس چک کنید بخصوص اگر فروشنده موجودی را مبلغ بیشتری عنوان میکند.
  در اکثر واحدها مبلغ واریزی در صورتحساب بانک بیشتر از مبلغ فوق است در حالی که موجودی واقعی کمتر از صورتحساب بانک است دلیل آنهم این است که در صورتحسابها تراکنش صوری وجود دارد. مثلا ممکن است مبلغی توسط شرکت عمران از حساب برداشته شده باشد و دوباره به حساب بازگردانده شده باشد. این مبلغ در جمع تراکنشها وجود دارد ولی در عمل چنین پولی در حساب موجود نیست.


  fish.jpg

  همینطور که می بینید مبلغی حدود 900 هزار تومان از حساب ؛ توسط شرکت عمرا ن برداشت شده است و دوباره به حساب واریز شده در نتیجه مبلغ 900 هزار در جمع تراکنش های که از بانک گرفته می شود حساب شده است ولی زمانی که شما میخواهید موجودی خود در شرکت عمران افزایش دهید این مبلغ از کل حساب کم میشود.
 11. حتما از فروشند مبلغی حدود 100 میلیون سفته بگیرید تا اگردر آینده به حضور او نیاز بود، دچار مشکل نشوید.
   
 12. برای اینکه قراردادی که شما خریداری میکنید در شرکت عمران به نام شما ثبت شود باید موجودی حساب مبلغ 33 میلیون تومان باشد. اینکار فقط یکبار انجام می شود و اگر قصد فروش واحد در آینده نزدیک را دارید، بهتر است، آنرا در شرکت عمران به نام خود نکنید.
   
 13. برای خرید یک واحد از فاز 11 ، دو حالت وجود دارد ، خرید قرارداد یا خرید امتیاز.
  خرید امتیاز یک واحد به این معنی است که شما یک واحدی را که هنوز موقعیت آن تعیین نشده است و امکان ثبت در شرکت عمران را ندارد خریداری میکنید که چندان توصیه نمی شود. 
  اما وقتی یک قرارداد خریداری میکنید به این معنی است که موقعیت واحد تعیین شده است و امکان به نام شدن در شرکت عمران وجود دارد.

   
 14. صحبتهای زیادی در مورد تاریخ تحویل این واحد ها می شود در آخرین آنها در تاریخ 95/4/28 عنوان شد که حدود 4 هزار از این واحدها در فاز 11 به متقاضیان تحویل داده شده است. با این وجود نظر شخصی من این است که این فاز، برای اینکه تبدیل به یک مکان شهری شود، زمانی حدود دو سال لازم دارد یعنی تا اوایل سال 97

  pardisOutdoor.jpg

   
 15. مبلغ 30 میلیون وام از طرف بانک مسکن برای این واحدها در نظر گرفته شده است که سود آن 4 درصد گفته شده، اما در آخرین اخبار عنوان شده است که بانک مسکن حاضر به پرداخت وام با این سود نیست و دولت تصمیم گرفته است سود را به 14 درصد افزایش دهد و 7 درصد را خود دولت پرداخت کند و 7 درصد را نیز متقاضی .
  برای این مبلغ ماهیانه باید حدود 300 هزار تومان قسط پرداخت شود.
اعلام شده است که تمام واحدها دارای آیفون تصویری، پکیج، کف سرامیک، در ضد سرقت، بالکن، یک متر کابینت، شوفاژ، کولر و دارای پارکینگ در فضای باز هستند. این واحدها نقاشی شده تحویل داده می شوند.
 
 
pardicIndor2.jpg pardicIndor4.jpg naghshfhaz11.jpg
 
کلمات کلیدی

نظرات

m   
1395/4/31
عالی بود با تشکر فراوان از شما.ممنون بابت اطلاع رسانی
پاسخ admin
خواهش میکنم ، امیدوارم مفید بوده باشد.

بهروز   
1395/10/23
سلام با تشکر از توضیحات کامل شما، لطفا اگر مطلع هستید قیمت واقعی و کونی واحد ها را هم بفرمایید باز هم ممنون
پاسخ admin
با سپاس از ارسال نظر
قیمت واحد ها متفاوت است واحد های که تحویل نشده از 35 میلیون تا 50 میلیون است البته با واریزی 26 میلیون. واحدهای که تحویل شده است حدود 70 میلیون است که قاعدتا 40 میلیون توسط صاحب ملک واریز شده است. 
آخرین خبر اختصاص 10 میلیون وام به این پروژه است که تا جایی که من متوجه شده ام با در نظر گرفتن این وام واریزی نهایی صاحب ملک 30 میلیون می شود. 
 این وام به کسانی تعلق می گیرد که هنوز دفترچه قسط دریافت نکرده اند. 
برای خرید میتوانید به برنامه اندرویدی دیوار مراجعه کنید.

افشین   
1396/6/28
با سلام وختسه نباشید "برای اینکه قراردادی که شما خریداری میکنید در شرکت عمران به نام شما ثبت شود باید موجودی حساب مبلغ 33 میلیون تومان باشد. اینکار فقط یکبار انجام می شود و اگر قصد فروش واحد در آینده نزدیک را دارید، بهتر است، آنرا در شرکت عمران به نام خود نکنید." منظورتون از این بند چیه؟اگر به نام خودمون نکنیم باید چی کار کنیم پس؟
پاسخ admin
بعضی از افراد که غالبا به خاطر سود مسکن مهر خریداری میکنند آنرا در بنگاه و محضر به نام خود میکنند اما در شرکت عمران ثبت نمی کنند تا بتوانند مثلا یک ماه بعد با سود بیشتر بفروشند. اگر شما قصد فروش ندارید در شرکت عمران به نام خود ثبت کنید.

م.افلاکی   
1396/9/18
باسلام و خسته نباشید نقشه یا عکس از ئاحد های فاز 5 در دست هست ؟ ممنون از تون
پاسخ admin
من فقط در مورد فاز یازده اطلاعات دارم

محمدی   
1397/5/16
سلام خسته نباشید اقایعنی زون ۳ خوب نیست
پاسخ admin
الان چند سال از نوشتن این مطلب می گذرد. در آن زمان زون های گفته شده خواهان بیشتری داشت, شاید هم به این دلیل باشد که این زون ها زودتر تحویل می شود

رسول   
1397/6/20
با سپاس از بزرگوایتان در دادن اطلاعات مفید . بی نهایت سپاسگزارم
پاسخ admin
خواهش میکنم. البته با گذشت چند سال از نوشتن این مطلب , ممکن است بعضی از شرایط تغییر کرده باشد, حداقل قیمت ها که خیلی تغییر کرده !!!

حسن   
1397/6/23
با عرض سلام سوالی داشتم ، میخواستم بدونم در فاز 11 ، 50B4 که در قرارداد نوشته شده به چه معناست؟ یعنی زون 4 بلوک 50 ؟ و اینکه این بلوک تحویل داده شده یا خیر؟ متشکرم
پاسخ admin
 واحد شما در زون ۴ بلوک ۵۰ است. در مورد اینکه تحویل داده شده است یا خیر, من اطلاع دقیقا ندارم , اما تعدادی از واحدهای زون ۴  تحویل داده شده است, اخرین اولویت تحویلی که اعلام شده است را در لینک زیر میتوانید مشاهده کنید.http://tempuri.org/tempuri.html


hamide heydari   
1397/6/24
با سلام،میخواستم بپرسم ایا امکان برداشت پول توسط شخص از این حساب هست با خیر؟
پاسخ admin
تا جایی که من اطلاع دارم شخص نمی تواند از حساب مسکن مهر پول برداشت کند

النا   
1397/7/11
با سلام و خسته نباشید از راهنمایی شما خواستم بپرسم شما از اینکه فاز یازده زون ۲ بلوک ۴۴زمان تحویلشون کی هست و تا الان چند درصد پیشرفت داشته ...امیدی هست تا سال دیگه تحویل بدن...با تشکر
پاسخ admin
متاسفانه من در این مورد اطلاعات ندارم

پناهي   
1397/7/19
سلام سپاسگزارم بخاطر اطلاعات مفيدتون من هفته قبل يك واحد در فاز ١١ زون ١ خريدم ولي فقط بيعانه دادم اونم فقط تو يه ورق كاغذ نوشت كه ميدونم بخاطر اينكه كد رهگيري نده و ماليات و غيره اما تو اون نوشته ضررًوزيان فسخ از طرفين ١٥ ميليون  سوالم اينه من بواسطه همين دست نوشته ميتونم اعتراض كنم و معامله و فسخ كنم و خسارت هم ندم چون فكر ميكنم خيلي گزون داده  البته امروز قرار مخضر دارم ولي نسبت به قيمت خريد مردد هستم واقعا نميدونم چكاركنم در ضمن در دفترخانه چه مداركي بايد تحويل بگيرم از فروشنده ؟ بار اول هست كه اينطور اونم از پرديس خريد ميكنم سپاسگزار ميشم راهنمايي كنيد 
پاسخ admin
معمولا بنگاه داره حاضر نمیشه بیعانه شما را پس بده، در مورد شکایت کردن به نظر من خیلی زمان بر خواهد بود ونتیجه هم با توضیحات شما قابل حدس زدن نیست، شما  نگفتید چه قیمت خرید کردید ولی به نظر من اگر یک مقدارهم بالا خرید کرده باشید با این وضعیت بازار ضرر نمی کنیدشهاب سلطانی   
1397/7/20
سلام خسته نباشید بالاترین برج ها مربوط به کدوم زون میشه؟ الان اماده برای خرید موجوده؟
پاسخ admin
زون های ۱,۴,۵ 
زون های هستند که در بلندی قرار دارند اما نه تمام بلوک ها. برای خرید واحد وجود دارد  ولی قیمت ها حدود ۵۰ میلیون تفاوت دارد، آخرین اطلاعی که من داشتم حدود قیمت ۲۰۰ میلیون بود

مهدی   
1397/7/25
سلام اطلاعات خوبی دادید ممنون الان که ۹۷ هست آیا شده که تاخیری در تحویل واحدها در فاز ۱۱ وجود داشته باشه؟ سوال دومم اینه که چرا انقدر قیمتها بالا پایینه. مثلا یه واحد در زون ۵ که میگن «ضامن=کلید» مثلا ۱۹۰ تومنه بعد یه نفر دیگه در همون زون و طبقه دو و سه قیمت ۲۲۰ یا حتی بیشتر گذاشته!؟ ممنون
پاسخ admin
تعدادی از واحدها تحویل داده شده است . تفاوت قیمت ها ممکن است بخاطر هزینه ای که صاحب ملک داخل واحد کرده است باشد . همچنین طبقه و زون در قیمت تاثیر دارد همچنین تا جایی که من اطلاع دارم  تعدادی از واحدها افتتاح می شود اما قابل سکونت نیست. شما باید این موضوع را مشخص کنید که واحد فقط افتتاح شده است یا قابل سکونت هم هست

علی   
1397/7/28
با تشکر فراوان از ادمین. دارای یک واحد در فاز ۱۱ زون ۵ بلوک ۷۷ طبقات بالا هستم که دفترچه ۵ برگی را گرفتم ولی برای دریافت کلید اقدام نکردم.می خواستم بدونم توی بلوک ۷۷ واحدی تحویل شده و حدود قیمت چقدر است.محیط محوطه آماده شده است یا خیر؟ بلوک ۷۷ چگونه موقعیتی داره؟ بازم ممنون
پاسخ admin
متاسفانه من اطلاعات دقیقی در مورد بلوک ها ندارم. 

محمدرضا   
1397/8/3
با عرض سلام از اطلاعات و پاسخگویی شما سپاسگزارم به اینجانب در فاز ۱۱ زون ۳ پیشنهاد خرید یک واحد شده به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان داده‌ شده  البته بنده متاهل و بدون ملک می باشم اما هیچ اطلاع درستی از این منطقه و این زون ندارم نگران بحث تحویل و پرداخت و حتی این بازارگرمی های مشاورین هستم هرچند اعلام شده که این زون در حدود برج ۱۲ سال ۹۷ تحویل داده می شود
پاسخ admin
تا جایی که من اطلاع دارم این قیمت بالا است،در مورد زمان تحویل قطعا در زمانی که به شما گفته شده واحد تحویل داده نمی شود. برای مثال یک واحد در زون ۱ که اولویت تحویل هم هست اعلام شده که در سال ۹۸ تحویل داده می شود.

لیست اولویت تحویل
اولویت 1: 3 پلتفرم از مجتمع های خیام شامل بلوک های (5B65, 5B72 - 5B66, 5B71 - 5B67, 5B68, 5B69, 5B70, 5B125)
اولویت 2: 2 پلتفرم از مجتمع های خیام شامل بلوک های (5B73, 5B74, 5B75 - 5B76, 5B77, 5B78, 5B79)
اولویت 3: 3 پلتفرم از مجتمع های فردوسی شامل بلوک های (5B80, 5B81, 5B82 - 5B83, 5B84, 5B85 - 5B86, 5B87, 5B88, 5B89)
اولویت 4: 2 پلتفرم از مجتمع های فردوسی شامل بلوک های (5B90, 5B91, 5B92, 5B93 - 5B94, 5B95, 5B96, 5B97)
اولویت 5: 3 پلتفرم از مجتمع های حافظ شامل بلوک های (5B44, 5B45 - 5B50, 5B51 - 5B46, 5B52)
اولویت 6: 5 پلتفرم از مجتمع های حافظ شامل بلوک های (5B47, 5B48, 5B49 - 5B61, 5B62 - 5B63, 5B64 - 5B58, 5B59, 5B60 - 5B54, 5B55, 5B56, 5B57)
اولویت 7: 1 پلتفرم از مجتمع های خیام شامل بلوک های (5B124, 5B123, 5B122, 5B53)
اولویت 8: 3 پلتفرم از مجتمع های مولوی شامل بلوک های (5B23, 5B24, 5B25 - 5B26, 5B27, 5B28 - 5B29, 5B30)
اولویت 9: 1 پلتفرم از مجتمع های عطار شامل بلوک های (1B96, 1B97, 1B98, 1B99)
اولویت 10: 3 پلتفرم از مجتمع های سعدی شامل بلوک های (5B98, 5B99, 5B100, 5B101, 5B126, 5B127 - 5B108, 5B109, 5B110, 5B111, 5B128, 5B129 - 5B118, 5B119, 5B120, 5B121)
اولویت 11: 2 پلتفرم از مجتمع های مولوی شامل بلوک های (5B39, 5B40 - 5B41, 5B42)
اولویت 12: 3 پلتفرم از مجتمع های مولوی شامل بلوک های (5B32, 5B33, 5B35 - 5B34, 5B36, 5B37 - 5B38)
اولویت 13: 1 پلتفرم از مجتمع های عطار شامل بلوک های (1B106, 1B107)
اولویت 14: 2 پلتفرم از مجتمع های عطار شامل بلوک های (1B121 - 1B100, 1B101, 1B102 - 1B104, 1B105, 1B103) و 4 پلتفرم از مجتمع های رودکی شامل بلوک های (1B80, 1B81 - 1B84, 1B85 - 1B88, 1B89 - 1B92, 1B93)
اولویت 15: 4 پلتفرم از مجتمع های پروین اعتصامی شامل بلوک های (1B108, 1B109, 1B110, 1B64 - 1B111, 1B112 - 1B115 - 1B116, 1B117, 1B118, 1B119)
اولویت 16: 5 پلتفرم از مجتمع های ابوریحان شامل بلوک های (1B66, 1B67 - 1B68, 1B69, 1B70 - 1B71, 1B72 - 1B73, 1B74, 1B75, 1B76, 1B77 - 1B78, 1B79, 1B48)
اولویت 17: 4 پلتفرم از مجتمع های رودکی شامل بلوک های (1B82, 1B83 - 1B86, 1B87 - 1B90, 1B91 - 1B94, 1B95)
اولویت 18: 3 پلتفرم از مجتمع های ابن سینا شامل بلوک های (1B55, 1B56, 1B57 - 1B58, 1B59, 1B60 - 1B61, 1B62, 1B63, 1B124)
اولویت 19: 3 پلتفرم از مجتمع های         شامل بلوک های (1B53, 1B54 - 1B51, 1B52, 1B42, 1B43 - 1B44, 1B45, 1B46)
اولویت 20: 5 پلتفرم از مجتمع های         شامل بلوک های (1B28, 1B29 - 1B30, 1B31, 1B32 - 1B33, 1B34, 1B35, 1B36 - 1B18, 1B19 - 1B20, 1B21, 1B22, 1B23, 1B122)
اولویت 21: 3 پلتفرم از مجتمع های         شامل بلوک های (1B7, 1B8 - 1B4, 1B5, 1B6 - 1B1, 1B3)
اولویت 22: 3 پلتفرم از مجتمع های         شامل بلوک های (1B9, 1B10, 1B11 - 1B12, 1B13, 1B14, 1B120 - 1B15, 1B16, 1B17)
 


مجید   
1397/8/7
سلام  وقت بخیر بنده دارای یک واحد مسکن مهر  فاز 11 زون 2 هستم . قرارداد تک برگی دارم و واریزیم هم کامل بوده ولی برای قرارداد 5 برگی و ... اقدام نکردم . و خریدار اول هستم. به نظر شما بهتر اینه که این واحد رو بفروشم و واگذار کنم یا اینکه نگه دارم تا دو سال دیگه که گفتن تحویل میدن ؟ حدودا چقدر می تونه اختلاف قیمتی باشه که حالا بفروشم یا بعد از تحویل ؟
پاسخ admin
با سپاس از نظر شما
اگر به پول آن احتیاج ندارید به نظر من نفروشید.

موسوی   
1397/8/16
با سلام متشکر از اطلاعات خوبی که در این سایت گذاشتید. میخواستم یک واحد از فاز 11 زون 1 بخرم(واحدهای میانی نه پایین و نه خیلی بالا مثلاً طبقه 5 و 6). به نظر شما چقدر باید هزینه کنم؟ 
پاسخ admin
قیمت ها خیلی متفاوت است، زون یک البته اگر در لیستی که در بالا اعلام کردم باشد فکر میکنم حدود ۱۸۰ تا۲۰۰ باشد اما من قیمت دقیق ندارم

محمد   
1397/8/22
باسلام من درفاز ۱۱ زوم یک طبقه ۴جنوب شرقی یه واحد دارم وقصدفروش دارم ازسال ۹۰ تا الان ۲۵میلیون ریختم درصورت تمایل بامن تماس بگیرید۰۹۱۲۵۱۵۹۴۸۴

پیمان   
1397/8/23
با سلام و ممنون از شما فاز ۱۱ زون ۳ طبقه۱۰ به و۱۱ به نظر شماچه فیمته حدودا و ایا زون ۳بلوک ۵۶ بلوک خوبیه؟؟
پاسخ admin
من اطلاع دقیق از قیمت و موقعیت بلوک ها ندارم