مسکن مهر پردیس    تاریخ خبر 95/4/31

phaz11.jpg
 
مسکن مهر پردیس این روزها و با آزاد شدن خرید و فروش آن برای عده ای جذاب شده است. اما برای خرید یک واحد ازاین پروژه باید به نکاتی توجه کرد که در زیر به آن ها اشاره شده است.
من چون در مورد فاز 11 اطلاعات دارم در مورد این فاز توضیح میدهم.
 1. فاز 11 دارای 5 زون مختلف است که زونهای 1و4و5 بعنوان زونهای بهتر معرفی شده است و طرفداربیشتری دارد. علت آن هم این است که این زونها در بلندی قرار دارند.
   
 2. این برجها به برجهای 14 طبقه معروف شده اند اما با احتساب همکف این برجها 15 طبقه هستند پس دقت کنید وقتی کسی میگوید مثلا طبقه ی سوم منظور با احتساب همکف است یا نه. اگر در قرارداد طبقه سوم ذکر شده باشد در واقع طبقه چهارم دیداری است.
   
 3. واحدهای جنوبی به خاطر آفتاب گیر بودن بهتر است.
 4. از داخل واحدهای شرقی اسانسور عبور میکند.
 5.  نقشه ی همه ی واحد ها مثل هم است.
  naghshe.jpg
   
 6. با انکه در برجها معمولا طبقات بالا بهتر است اما احتمال خراب شدن اسانسوررا نیز بهتر است در نظر گرفت همچنین  طبقه 14 به نظر من چندان مناسب نیست به خاطر گرما وسرما و صدای احتمالی موتور اسانسور که در پشت بام قرار میگیرد.
   
 7. هنگام خرید حتما به شرکت عمران پردیس مراجعه کنید و از اصل بودن قرارداد و اینکه واحدی که شما قصد خرید دارید به چند واسطه فروخته شده است  اطمینان حاصل کنید. ممکن است فروشنده نفر اول نباشد و شما بعدا به حضور نفر اول احتیاج پیدا کنید.
   
 8. اگر در بنگاه معامله میکنید حتما قرارداد بنگاه و کد رهگیری را بخواهید چون شما به همین دلیل پول به بنگاه پرداخت میکنید. معمولا بنگاه دارها حاضر به دادن کدرهگیری نیستند.
   
 9. حتما با فروشنده رودررو صحبت کنید و بفهمید ملکش را به چه قیمتی می خواهد بفروشد. چون احتمالا بنگاه دار محترم ملک را به قیمتی بالاتر از قیمت فروشنده به شما می فروشد به این ترتیب  چند میلیون در جیب مبارک می گذارد.
   
 10. مهم : واریزی اکثر واحدها در فاز 11 مبلغ 25 میلیون است که با سود آن حدود 26 میلیون می شود. این مورد را در شرکت عمران پردیس چک کنید بخصوص اگر فروشنده موجودی را مبلغ بیشتری عنوان میکند.
  در اکثر واحدها مبلغ واریزی در صورتحساب بانک بیشتر از مبلغ فوق است در حالی که موجودی واقعی کمتر از صورتحساب بانک است دلیل آنهم این است که در صورتحسابها تراکنش صوری وجود دارد. مثلا ممکن است مبلغی توسط شرکت عمران از حساب برداشته شده باشد و دوباره به حساب بازگردانده شده باشد. این مبلغ در جمع تراکنشها وجود دارد ولی در عمل چنین پولی در حساب موجود نیست.


  fish.jpg

  همینطور که می بینید مبلغی حدود 900 هزار تومان از حساب ؛ توسط شرکت عمرا ن برداشت شده است و دوباره به حساب واریز شده در نتیجه مبلغ 900 هزار در جمع تراکنش های که از بانک گرفته می شود حساب شده است ولی زمانی که شما میخواهید موجودی خود در شرکت عمران افزایش دهید این مبلغ از کل حساب کم میشود.
 11. حتما از فروشند مبلغی حدود 100 میلیون سفته بگیرید تا اگردر آینده به حضور او نیاز بود، دچار مشکل نشوید.
   
 12. برای اینکه قراردادی که شما خریداری میکنید در شرکت عمران به نام شما ثبت شود باید موجودی حساب مبلغ 33 میلیون تومان باشد. اینکار فقط یکبار انجام می شود و اگر قصد فروش واحد در آینده نزدیک را دارید، بهتر است، آنرا در شرکت عمران به نام خود نکنید.
   
 13. برای خرید یک واحد از فاز 11 ، دو حالت وجود دارد ، خرید قرارداد یا خرید امتیاز.
  خرید امتیاز یک واحد به این معنی است که شما یک واحدی را که هنوز موقعیت آن تعیین نشده است و امکان ثبت در شرکت عمران را ندارد خریداری میکنید که چندان توصیه نمی شود. 
  اما وقتی یک قرارداد خریداری میکنید به این معنی است که موقعیت واحد تعیین شده است و امکان به نام شدن در شرکت عمران وجود دارد.

   
 14. صحبتهای زیادی در مورد تاریخ تحویل این واحد ها می شود در آخرین آنها در تاریخ 95/4/28 عنوان شد که حدود 4 هزار از این واحدها در فاز 11 به متقاضیان تحویل داده شده است. با این وجود نظر شخصی من این است که این فاز، برای اینکه تبدیل به یک مکان شهری شود، زمانی حدود دو سال لازم دارد یعنی تا اوایل سال 97

  pardisOutdoor.jpg

   
 15. مبلغ 30 میلیون وام از طرف بانک مسکن برای این واحدها در نظر گرفته شده است که سود آن 4 درصد گفته شده، اما در آخرین اخبار عنوان شده است که بانک مسکن حاضر به پرداخت وام با این سود نیست و دولت تصمیم گرفته است سود را به 14 درصد افزایش دهد و 7 درصد را خود دولت پرداخت کند و 7 درصد را نیز متقاضی .
  برای این مبلغ ماهیانه باید حدود 300 هزار تومان قسط پرداخت شود.
اعلام شده است که تمام واحدها دارای آیفون تصویری، پکیج، کف سرامیک، در ضد سرقت، بالکن، یک متر کابینت، شوفاژ، کولر و دارای پارکینگ در فضای باز هستند. این واحدها نقاشی شده تحویل داده می شوند.
 
 
pardicIndor2.jpg pardicIndor4.jpg naghshfhaz11.jpg
 
کلمات کلیدی

نظرات

m   
1395/4/31
عالی بود با تشکر فراوان از شما.ممنون بابت اطلاع رسانی
پاسخ admin
خواهش میکنم ، امیدوارم مفید بوده باشد.

بهروز   
1395/10/23
سلام با تشکر از توضیحات کامل شما، لطفا اگر مطلع هستید قیمت واقعی و کونی واحد ها را هم بفرمایید باز هم ممنون
پاسخ admin
با سپاس از ارسال نظر
قیمت واحد ها متفاوت است واحد های که تحویل نشده از 35 میلیون تا 50 میلیون است البته با واریزی 26 میلیون. واحدهای که تحویل شده است حدود 70 میلیون است که قاعدتا 40 میلیون توسط صاحب ملک واریز شده است. 
آخرین خبر اختصاص 10 میلیون وام به این پروژه است که تا جایی که من متوجه شده ام با در نظر گرفتن این وام واریزی نهایی صاحب ملک 30 میلیون می شود. 
 این وام به کسانی تعلق می گیرد که هنوز دفترچه قسط دریافت نکرده اند. 
برای خرید میتوانید به برنامه اندرویدی دیوار مراجعه کنید.

افشین   
1396/6/28
با سلام وختسه نباشید "برای اینکه قراردادی که شما خریداری میکنید در شرکت عمران به نام شما ثبت شود باید موجودی حساب مبلغ 33 میلیون تومان باشد. اینکار فقط یکبار انجام می شود و اگر قصد فروش واحد در آینده نزدیک را دارید، بهتر است، آنرا در شرکت عمران به نام خود نکنید." منظورتون از این بند چیه؟اگر به نام خودمون نکنیم باید چی کار کنیم پس؟
پاسخ admin
بعضی از افراد که غالبا به خاطر سود مسکن مهر خریداری میکنند آنرا در بنگاه و محضر به نام خود میکنند اما در شرکت عمران ثبت نمی کنند تا بتوانند مثلا یک ماه بعد با سود بیشتر بفروشند. اگر شما قصد فروش ندارید در شرکت عمران به نام خود ثبت کنید.

م.افلاکی   
1396/9/18
باسلام و خسته نباشید نقشه یا عکس از ئاحد های فاز 5 در دست هست ؟ ممنون از تون
پاسخ admin
من فقط در مورد فاز یازده اطلاعات دارم

محمدی   
1397/5/16
سلام خسته نباشید اقایعنی زون ۳ خوب نیست
پاسخ admin
الان چند سال از نوشتن این مطلب می گذرد. در آن زمان زون های گفته شده خواهان بیشتری داشت, شاید هم به این دلیل باشد که این زون ها زودتر تحویل می شود

رسول   
1397/6/20
با سپاس از بزرگوایتان در دادن اطلاعات مفید . بی نهایت سپاسگزارم
پاسخ admin
خواهش میکنم. البته با گذشت چند سال از نوشتن این مطلب , ممکن است بعضی از شرایط تغییر کرده باشد, حداقل قیمت ها که خیلی تغییر کرده !!!

حسن   
1397/6/23
با عرض سلام سوالی داشتم ، میخواستم بدونم در فاز 11 ، 50B4 که در قرارداد نوشته شده به چه معناست؟ یعنی زون 4 بلوک 50 ؟ و اینکه این بلوک تحویل داده شده یا خیر؟ متشکرم
پاسخ admin
 واحد شما در زون ۴ بلوک ۵۰ است. در مورد اینکه تحویل داده شده است یا خیر, من اطلاع دقیقا ندارم , اما تعدادی از واحدهای زون ۴  تحویل داده شده است, اخرین اولویت تحویلی که اعلام شده است را در لینک زیر میتوانید مشاهده کنید.http://tempuri.org/tempuri.html


hamide heydari   
1397/6/24
با سلام،میخواستم بپرسم ایا امکان برداشت پول توسط شخص از این حساب هست با خیر؟
پاسخ admin
تا جایی که من اطلاع دارم شخص نمی تواند از حساب مسکن مهر پول برداشت کند

النا   
1397/7/11
با سلام و خسته نباشید از راهنمایی شما خواستم بپرسم شما از اینکه فاز یازده زون ۲ بلوک ۴۴زمان تحویلشون کی هست و تا الان چند درصد پیشرفت داشته ...امیدی هست تا سال دیگه تحویل بدن...با تشکر
پاسخ admin
متاسفانه من در این مورد اطلاعات ندارم

پناهي   
1397/7/19
سلام سپاسگزارم بخاطر اطلاعات مفيدتون من هفته قبل يك واحد در فاز ١١ زون ١ خريدم ولي فقط بيعانه دادم اونم فقط تو يه ورق كاغذ نوشت كه ميدونم بخاطر اينكه كد رهگيري نده و ماليات و غيره اما تو اون نوشته ضررًوزيان فسخ از طرفين ١٥ ميليون  سوالم اينه من بواسطه همين دست نوشته ميتونم اعتراض كنم و معامله و فسخ كنم و خسارت هم ندم چون فكر ميكنم خيلي گزون داده  البته امروز قرار مخضر دارم ولي نسبت به قيمت خريد مردد هستم واقعا نميدونم چكاركنم در ضمن در دفترخانه چه مداركي بايد تحويل بگيرم از فروشنده ؟ بار اول هست كه اينطور اونم از پرديس خريد ميكنم سپاسگزار ميشم راهنمايي كنيد 
پاسخ admin
معمولا بنگاه داره حاضر نمیشه بیعانه شما را پس بده، در مورد شکایت کردن به نظر من خیلی زمان بر خواهد بود ونتیجه هم با توضیحات شما قابل حدس زدن نیست، شما  نگفتید چه قیمت خرید کردید ولی به نظر من اگر یک مقدارهم بالا خرید کرده باشید با این وضعیت بازار ضرر نمی کنیدشهاب سلطانی   
1397/7/20
سلام خسته نباشید بالاترین برج ها مربوط به کدوم زون میشه؟ الان اماده برای خرید موجوده؟
پاسخ admin
زون های ۱,۴,۵ 
زون های هستند که در بلندی قرار دارند اما نه تمام بلوک ها. برای خرید واحد وجود دارد  ولی قیمت ها حدود ۵۰ میلیون تفاوت دارد، آخرین اطلاعی که من داشتم حدود قیمت ۲۰۰ میلیون بود

مهدی   
1397/7/25
سلام اطلاعات خوبی دادید ممنون الان که ۹۷ هست آیا شده که تاخیری در تحویل واحدها در فاز ۱۱ وجود داشته باشه؟ سوال دومم اینه که چرا انقدر قیمتها بالا پایینه. مثلا یه واحد در زون ۵ که میگن «ضامن=کلید» مثلا ۱۹۰ تومنه بعد یه نفر دیگه در همون زون و طبقه دو و سه قیمت ۲۲۰ یا حتی بیشتر گذاشته!؟ ممنون
پاسخ admin
تعدادی از واحدها تحویل داده شده است . تفاوت قیمت ها ممکن است بخاطر هزینه ای که صاحب ملک داخل واحد کرده است باشد . همچنین طبقه و زون در قیمت تاثیر دارد همچنین تا جایی که من اطلاع دارم  تعدادی از واحدها افتتاح می شود اما قابل سکونت نیست. شما باید این موضوع را مشخص کنید که واحد فقط افتتاح شده است یا قابل سکونت هم هست

علی   
1397/7/28
با تشکر فراوان از ادمین. دارای یک واحد در فاز ۱۱ زون ۵ بلوک ۷۷ طبقات بالا هستم که دفترچه ۵ برگی را گرفتم ولی برای دریافت کلید اقدام نکردم.می خواستم بدونم توی بلوک ۷۷ واحدی تحویل شده و حدود قیمت چقدر است.محیط محوطه آماده شده است یا خیر؟ بلوک ۷۷ چگونه موقعیتی داره؟ بازم ممنون
پاسخ admin
متاسفانه من اطلاعات دقیقی در مورد بلوک ها ندارم. 

محمدرضا   
1397/8/3
با عرض سلام از اطلاعات و پاسخگویی شما سپاسگزارم به اینجانب در فاز ۱۱ زون ۳ پیشنهاد خرید یک واحد شده به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان داده‌ شده  البته بنده متاهل و بدون ملک می باشم اما هیچ اطلاع درستی از این منطقه و این زون ندارم نگران بحث تحویل و پرداخت و حتی این بازارگرمی های مشاورین هستم هرچند اعلام شده که این زون در حدود برج ۱۲ سال ۹۷ تحویل داده می شود
پاسخ admin
تا جایی که من اطلاع دارم این قیمت بالا است،در مورد زمان تحویل قطعا در زمانی که به شما گفته شده واحد تحویل داده نمی شود. برای مثال یک واحد در زون ۱ که اولویت تحویل هم هست اعلام شده که در سال ۹۸ تحویل داده می شود.

لیست اولویت تحویل
اولویت 1: 3 پلتفرم از مجتمع های خیام شامل بلوک های (5B65, 5B72 - 5B66, 5B71 - 5B67, 5B68, 5B69, 5B70, 5B125)
اولویت 2: 2 پلتفرم از مجتمع های خیام شامل بلوک های (5B73, 5B74, 5B75 - 5B76, 5B77, 5B78, 5B79)
اولویت 3: 3 پلتفرم از مجتمع های فردوسی شامل بلوک های (5B80, 5B81, 5B82 - 5B83, 5B84, 5B85 - 5B86, 5B87, 5B88, 5B89)
اولویت 4: 2 پلتفرم از مجتمع های فردوسی شامل بلوک های (5B90, 5B91, 5B92, 5B93 - 5B94, 5B95, 5B96, 5B97)
اولویت 5: 3 پلتفرم از مجتمع های حافظ شامل بلوک های (5B44, 5B45 - 5B50, 5B51 - 5B46, 5B52)
اولویت 6: 5 پلتفرم از مجتمع های حافظ شامل بلوک های (5B47, 5B48, 5B49 - 5B61, 5B62 - 5B63, 5B64 - 5B58, 5B59, 5B60 - 5B54, 5B55, 5B56, 5B57)
اولویت 7: 1 پلتفرم از مجتمع های خیام شامل بلوک های (5B124, 5B123, 5B122, 5B53)
اولویت 8: 3 پلتفرم از مجتمع های مولوی شامل بلوک های (5B23, 5B24, 5B25 - 5B26, 5B27, 5B28 - 5B29, 5B30)
اولویت 9: 1 پلتفرم از مجتمع های عطار شامل بلوک های (1B96, 1B97, 1B98, 1B99)
اولویت 10: 3 پلتفرم از مجتمع های سعدی شامل بلوک های (5B98, 5B99, 5B100, 5B101, 5B126, 5B127 - 5B108, 5B109, 5B110, 5B111, 5B128, 5B129 - 5B118, 5B119, 5B120, 5B121)
اولویت 11: 2 پلتفرم از مجتمع های مولوی شامل بلوک های (5B39, 5B40 - 5B41, 5B42)
اولویت 12: 3 پلتفرم از مجتمع های مولوی شامل بلوک های (5B32, 5B33, 5B35 - 5B34, 5B36, 5B37 - 5B38)
اولویت 13: 1 پلتفرم از مجتمع های عطار شامل بلوک های (1B106, 1B107)
اولویت 14: 2 پلتفرم از مجتمع های عطار شامل بلوک های (1B121 - 1B100, 1B101, 1B102 - 1B104, 1B105, 1B103) و 4 پلتفرم از مجتمع های رودکی شامل بلوک های (1B80, 1B81 - 1B84, 1B85 - 1B88, 1B89 - 1B92, 1B93)
اولویت 15: 4 پلتفرم از مجتمع های پروین اعتصامی شامل بلوک های (1B108, 1B109, 1B110, 1B64 - 1B111, 1B112 - 1B115 - 1B116, 1B117, 1B118, 1B119)
اولویت 16: 5 پلتفرم از مجتمع های ابوریحان شامل بلوک های (1B66, 1B67 - 1B68, 1B69, 1B70 - 1B71, 1B72 - 1B73, 1B74, 1B75, 1B76, 1B77 - 1B78, 1B79, 1B48)
اولویت 17: 4 پلتفرم از مجتمع های رودکی شامل بلوک های (1B82, 1B83 - 1B86, 1B87 - 1B90, 1B91 - 1B94, 1B95)
اولویت 18: 3 پلتفرم از مجتمع های ابن سینا شامل بلوک های (1B55, 1B56, 1B57 - 1B58, 1B59, 1B60 - 1B61, 1B62, 1B63, 1B124)
اولویت 19: 3 پلتفرم از مجتمع های         شامل بلوک های (1B53, 1B54 - 1B51, 1B52, 1B42, 1B43 - 1B44, 1B45, 1B46)
اولویت 20: 5 پلتفرم از مجتمع های         شامل بلوک های (1B28, 1B29 - 1B30, 1B31, 1B32 - 1B33, 1B34, 1B35, 1B36 - 1B18, 1B19 - 1B20, 1B21, 1B22, 1B23, 1B122)
اولویت 21: 3 پلتفرم از مجتمع های         شامل بلوک های (1B7, 1B8 - 1B4, 1B5, 1B6 - 1B1, 1B3)
اولویت 22: 3 پلتفرم از مجتمع های         شامل بلوک های (1B9, 1B10, 1B11 - 1B12, 1B13, 1B14, 1B120 - 1B15, 1B16, 1B17)
 


مجید   
1397/8/7
سلام  وقت بخیر بنده دارای یک واحد مسکن مهر  فاز 11 زون 2 هستم . قرارداد تک برگی دارم و واریزیم هم کامل بوده ولی برای قرارداد 5 برگی و ... اقدام نکردم . و خریدار اول هستم. به نظر شما بهتر اینه که این واحد رو بفروشم و واگذار کنم یا اینکه نگه دارم تا دو سال دیگه که گفتن تحویل میدن ؟ حدودا چقدر می تونه اختلاف قیمتی باشه که حالا بفروشم یا بعد از تحویل ؟
پاسخ admin
با سپاس از نظر شما
اگر به پول آن احتیاج ندارید به نظر من نفروشید.

موسوی   
1397/8/16
با سلام متشکر از اطلاعات خوبی که در این سایت گذاشتید. میخواستم یک واحد از فاز 11 زون 1 بخرم(واحدهای میانی نه پایین و نه خیلی بالا مثلاً طبقه 5 و 6). به نظر شما چقدر باید هزینه کنم؟ 
پاسخ admin
قیمت ها خیلی متفاوت است، زون یک البته اگر در لیستی که در بالا اعلام کردم باشد فکر میکنم حدود ۱۸۰ تا۲۰۰ باشد اما من قیمت دقیق ندارم

محمد   
1397/8/22
باسلام من درفاز ۱۱ زوم یک طبقه ۴جنوب شرقی یه واحد دارم وقصدفروش دارم ازسال ۹۰ تا الان ۲۵میلیون ریختم درصورت تمایل بامن تماس بگیرید۰۹۱۲۵۱۵۹۴۸۴

پیمان   
1397/8/23
با سلام و ممنون از شما فاز ۱۱ زون ۳ طبقه۱۰ به و۱۱ به نظر شماچه فیمته حدودا و ایا زون ۳بلوک ۵۶ بلوک خوبیه؟؟
پاسخ admin
من اطلاع دقیق از قیمت و موقعیت بلوک ها ندارم


ارزو   
1397/9/27
سلام، ببخشيد من يك واحد در فاز ١١ خريداري كردم و همون ابتدا كل پول رو به شركت عمران پرديس پرداخت كردم ،  موقع انتخاب واحد صاحب امتياز زون ٢ انتخاب كرده بودو هنوز تحويل ندادن، ايا شما اطلاعاتي از زمان تحويل دارين حدود ٦ سال ميگذره 
پاسخ admin
من اطلاع دقیق ندارم اما فکر نمی کنم زودتر از سال ۹۹ تحویل داده شود

مسعود   
1397/10/12
با عرض سلام میخواستم بدونم آیا خرید واحد با قرداد تک برگی امنیت دارد، چون شنیدم شرکت عمران قرار داد تک برگی را توصیه نمیکند و تمام مشکلات احتمالی آنرا از دوش خود صابری نموده و توصیه به خرید واحد با قرداد پنج برگی میکند، نظر شما چیست
پاسخ admin
خرید قرارداد تک برگی نباید مشکلی داشته باشد. فقط ببینید آیا قراردارد برای نفر اول است یا چند دست چرخیده است. به شرکت عمران مراجعه کنید و از وضعیت قرارداد باخبر بشید. حتما از فروشنده سفته بگیرید. اکثر افرادی که قبلا خرید کرده اند قرارداد تک برگی دارند.

مسعود   
1397/10/13
سلام ممنونم از توضیحات مفیدتان، از کجا میتوان فهمید که واحدی که قرارداد تک برگی دارد، خدای نکرده به چند نفر فروخته نشده باشد ، (احتمال کلاهبرداری) با استعلام از شرکت عمران فقط به صحت مالک پی برده میشود، اما اینکه مالک یک واحد را به چند نفر فروخته باشد یا نه ... سپاس 
پاسخ admin
در محضر زمان گرفتن وکالت مشخص می شود چون وکالت ها  در سامانه  ثبت می شود و برای شما هم sms می آید. توصیه میکنم کد رهگیری نیز از بنگاه بخواهید. اگر فروشنده نفر اول نیست سعی کنید مشخصات نفر اول را ‍پیدا کنید و باهاش تماس بگیرید. دقت کنید فروشنده حتما وکالت داشته باشد. قبل از خرید به یک محضر در همون پردیس مراجعه کنید و سوالات خود را بپرسید.

امیر   
1397/10/22
با سلام من یک واحد رو با قرارداد تک برگی خریداری کردم برای تبدیل آن به سند 5 برگی چه کاری باید انجام بدم؟  با تشکر
پاسخ admin
برای گرفتن سند ۵ برگی زمانی که واحد آماده تحویل شود از طرف شرکت عمران به شما اطلاع داده می شود. در ضمن حتما شماره موبایل خود را برای اطلاع رسانی در شرکت عمران پردیس ثبت کنید.

شیرین   
1397/10/22
سلام وقت بخیر  امکانش هست برای من نقشه ی زون ۵ رو ارسال کنید 
پاسخ admin
من نقشه ها را  ندارم در خود پردیس از محل هایی که کپی میگیرند  میتوانید تهیه کنید.

مهدی   
1397/11/6
با سلام و احترام چرا هیچ خبری از بلوک 42 در پیشرفت پروژه فاز 11 نیست؟ حتی در سایت شرکت عمران پردیس اون محدوده اسم محله هم نداره و کلا تو نقشه سیاهش کردن. ممنون میشم اگر کسی بتونه جواب بده.
پاسخ admin
بلوک ۴۲  در زون چند

مهدی   
1397/11/7
زون 5 فاز 11
پاسخ admin
واحد شما جز اولویت تحویل است و احتمالا تا 22 بهمن تحویل داده می شود. به شرکت عمران در پردیس مراجعه کنید

مهدی   
1397/11/9
متشکرم

حجت   
1397/11/28
سلام.من می خوام یه واحد تو فاز ۱۱ بخرم ولی روند کلیشو نمیدونم مثلا اینکه مقداری واریز شده یا اینکه سفته میگین بگیرین متوجه نمیشم برای چیه.واحد آماده که کل مبلغو بدی و بی دردسر و قطعی سند بنامت بخوره هم وجود داره؟ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ admin
در مورد مقدار واریزی میتوانید از بانک استعلام کنید.
سفته برای این گرفته می شود که اگر یک زمانی در آینده به حضور مالک اول نیاز بود، بتوان به مالک دسترسی داشت و مالک نتواند بازی در بیاورد. البته مبلغ سفته الان باید بیشتر از 100 میلیون باید باشد چون زمانی که این مطلب نوشته شده است چند سال پیش است.
 واحد آماده الان در پردیس وجود دارد که دارای سند 5 برگی است که میتوانید خرید کنید.

ارمان   
1397/11/29
با سلام و خسته نباشید.من یک واحد در فاز 11 زون 2 دارم به نظرتون کی تحویل میدن. با تشکر
پاسخ admin
هنوز واحد های زون یک که اولویت تحویل هستند تحویل داده نشده است به نظر نمی رسد زودتر از سال 99 واحد شما تحویل شود.

نرگس   
1397/11/29
سوال دارم  بلوك B6 زون يك كه نوشته شده الويت 21 يعني آخر سال 98 تحويل ميشه ؟   منظور از سه پلتفورم چي هست ؟ 
پاسخ admin
واحد شما احتمالا آخر سال 98 تحویل داده می شود.

فریدون   
1397/12/12
با سلام وخسته نباشید با 150 تو کدوم فاز پردیس میشه خرید. ممنون
پاسخ admin
با قیمت های جدید فکر نکنم بشه با 150 تومان خرید کرد

mustafa   
1397/12/13
با سلام زمان تحویل بلوک 50 فاز 11 زون 4جنوبی چه زمانی می باشد؟
پاسخ admin
در برنامه اعلام شده اسمی از ذون ۴ برده نشده، تا جایی که من اطلاع دارم اکثر واحدهای ذون ۴ تحویل داده شده است

علی   
1397/12/16
زون 5 بلوک 26 کی تحویل میشود.طبقه 2 دارای نور بدون مشرف قیمت 265 تومان مناسباست.
پاسخ admin
این بلوک اولویت تحویل است و قاعدتاً همین روزها باید تحویل داده شود قیمتش هم تا جایی که من اطلاع دارم همین حدود است 

داود   
1397/12/18
با سلام شریک شدن باکسی یعنی سه دانگ سه دانگ به دلیل کم بود پول ، خوبه ایرادی نداره  درضمن کسانی که جلو در عمران میخرند قیمتش وطریقه خریدش چطوری  و بهتر این روش خرید،    خیلی خیلی تشکر از وقتی که برای ما گذاشتید
پاسخ admin
خرید بصورت شراکتی بستگی به شریکتون داره اگر بهش اطمینان دارید مشکلی نداره ولی سند 5 برگی تا جایی که من میدانم به نام یکنفر صادر می شود.
 افرادی که در جلوی شرکت عمران هستند اکثرا در بنگاه کار میکنند و برای بدست آوردن مشتری اونجا هستند.

مهران   
1397/12/18
سلام زون ٥ بهتر است يا ٤ در فاز ١١ و همينطور ميشه سه دونگ سه دونگ خريد و اينكه سند ٥ برگي با سند معمولي چه فرقي ميكنه ؟
پاسخ admin
من تفاوتی بین این دو زون نمی بینم.
 تا جایی که من میدانم قرارداد 5 برگی به نام یک نفر صادره می شود. 
مسکن مهر پردیس بصورت مالکیت 99 ساله است به همین خاطر فکر نمیکنم سند برای آن صادر شود قرارداد یا سند 5 برگی برای جلوگیری از جعل برگه های قبلی که براحتی قابل جعل بود درست شده است.

عباس   
1398/1/23
با سلام ظاهرا متراژ واحدهای کوزو که 87 متر گفته اند 60 متر است البته با توجه به نقشه های ارائه شده در سایتها که مستند شده به مدارک در شرکت عمران ، آیا این موضوع صحیح است؟  در صورت صحت متراژ87 از کجا آورده شده است که در تمام آگهی های فروش این متراژ بیان می شود؟
پاسخ admin
متراژ 87 متر باید درست باشد . امکان در آوردن دو خواب در ۶۰ متر با نقشه موجود وجود ندارد

مرتضی   
1398/1/23
سلام.تحویل بلوک 52 تو زون 4 کی میباشد؟ ممنون
پاسخ admin
از عمران پردیس پیگیری کنید

علیرضا   
1398/2/3
سلام  اتاق تاسیسات ساختمان کدوم واحد از ساختمانه؟؟؟
پاسخ admin
طبقه همکف
طبقه همکف شامل ۳ واحد است واحد چهارم تاسیسات است

علی   
1398/2/9
باعرض سلام وخسته نباشی طریقه شمارش واحدهاچه جوریه من یه واحدخریدم بهم گفتن واحد39 شمالی میشه یاجنوبی
پاسخ admin
در قرارداد باید ذکر شده باشد

هادی   
1398/2/9
سلام.تو زون3بلوک55امتیازشو100تومن میفروشه 120تومن وام داره و نزدیکای تحویل یه وام 40تومنی هم داره به نظرتون قیمتش خوبه وتحویلش به نظرتون کیه ممنون ازشما.
پاسخ admin
زمان تحویل زون 3 هنوز اعلام نشده است. من اطلاع دقیقی از قیمت ندارم در ضمن فاز 11 وام 120 میلیونی ندارد. برای خرید امتیاز دقت کنید  احتمال کلاهبرداری وجود دارد

علی   
1398/2/10
سلام یه واحد خواستیم بخریم توفاز 11به ماگفتندامتیازش مال شرکت تعاونی مسکن کارکنان غذاودارودانشگاه علوم پزشکی درفاز11است که120 ملیون هم وام داره خواستم ببینم واقعیت داره یانه ممنون میشم ازراهنمایتون
پاسخ admin
متاسفانه من اطلاعی از این موضوع ندارم

هادی   
1398/2/10
من درمورد سوال اقا علی در روز10.2 یه اطلاعاتی دارم که سرش کلاه نره چون ما هچین معامله ی کردم

هادی   
1398/2/10
اینم شماره من 09126066015

کدخدا   
1398/2/11
 با عرص سلام  من می خواهم یک واحد اپارتمان خریداری کنم   نمی دونم از کجا وبه چه صورت باید اقدام کنم   بودجه من حدود ۳۰۰ میلیون هست و درضمن نگرانم   در این وضعیت بد اقتصادی که گرفتار کلاهبرداران نشوم  لطفا من رو راهنمایی بفرمایید
پاسخ admin
از طریق برنامه دیوار یا املاک پردیس میتوانید اقدام کنید. فقط الان قیمت های کاذب زیاد شده است حتماً از چند جا قیمت بگیرید.
نکاتی که در سایت عنوان شده است را در نظر بگیرید.
در قرارداد ۵ برگی امکان کلاهبرداری کم است.
من اطلاع بیشتری در این مورد ندارم